Steun ons en help Nederland vooruit

woensdag 18 november 2020
Vertrek raadslid D66 Voerendaal

Vertrek raadslid D66 Voerendaal

D66 Voerendaal heeft op woensdag 18 november 2020 kennisgenomen van het eenzijdig en zelfgekozen besluit van raadslid en fractievoorzitter Rudy op den Camp om uit de fractie te stappen. Het bestuur en de fractie van D66 Voerendaal werden verrast door dit bericht. In dit bericht geeft hij aan niet langer deel uit te willen maken…

Bekijk nieuwsbericht
zondag 12 juli 2020
Huub Conjaerts overleden

Huub Conjaerts overleden

Huub Conjaerts, gewaardeerd lid van D66 Voerendaal, is op 5 juli van ons heengegaan. Huub was sinds 1995 lid van onze partij en sinds jaar en dag een van haar onmisbare pijlers. Van 1998 tot 2010 heeft hij als raadslid D66 vertegenwoordigd in de gemeente Voerendaal. Deze verantwoordelijke taak nam hij heel serieus, door niet…

Bekijk nieuwsbericht
maandag 8 juni 2020

Standpunt D66 Voerendaal ten aanzien van Open Club Klimmen

Helaas waren wij afgelopen raadsvergadering (4 juni) door omstandigheden niet vertegenwoordigd in de raadszaal. Niettemin vinden wij het toch belangrijk om ons standpunt ten aanzien van de Open Club Klimmen te publiceren.  D66 Voerendaal is een voorstander van de Open Club Klimmen, ook in deze tijden. Wij zien de grote meerwaarde van dit project voor…

Bekijk nieuwsbericht
woensdag 27 mei 2020

Zonnepanelen voor alle inwoners van Voerendaal!

Met deze motie, die op 13 februari 2020 met een ruime meerderheid in de raad is aangenomen, willen wij het college aansporen om in samenwerking met de woningstichting Voerendaal ook de installatie van  zonnepanelen voor grondgebonden woningen mogelijk te maken. Natuurlijk vanwege het aspect van duurzaamheid, maar ook de mogelijke besparing die dit voor deze…

Bekijk nieuwsbericht
vrijdag 27 december 2019 zondag 17 februari 2019 woensdag 14 november 2018 vrijdag 9 november 2018 donderdag 9 augustus 2018
Jo, adieë wa!

Jo, adieë wa!

Op 5 augustus 2018 hebben wij afscheid moeten nemen van onze vriend en partijlid Jo Brauers. Ons immer opgewekte raadslid en voormalig wethouder is er van de een op de andere dag niet meer. Hij was al sinds 1977 politiek actief binnen de plaatselijke Politieke Groepering Ransdaal (PGR) en was een van de drijvende krachten…

Bekijk nieuwsbericht